• شنبه تا جهارشنبه 9:00 الی 19:00
  • شنبه تا چهارشنبه 9:00 تا 19:00
Untitled-1-Recovered (1)

درباره موسسه حقوقی

عـــــــدالت ســـلــیــن

موسسه حقوقی عدالت ســلـــین با بهره گیری از وکلای مجرب و توانمند پایه یک دادگستری و دارا بودن سیستمی قدرتمند در زمینه های حقوقی و به روز، وظیفه خود را همیاری، رفع مشکلات مراجعین، بدست آوردن رضایت موکلین و مراجعه کنندگان در تمامی امور حقوقی، ثبتی و کیفری  قرار داده است. این مؤسسه متشکل از وکلای پایه یک دادگستری و مشاورین مجرب بوده که در کلیه زمینه‌های حقوقی به صورت گسترده و تخصصی، دارای علم و آگاهی از قوانین مربوطه بوده و همچنین با دو دهه فعالیت در زمینه های مختلف حقوقی، از تمامی رویه های قضایی و روند دادگاه‌ها، مطلع می باشند.

بنیان گذار و مدیر موسسه حقوقی عدالت سلین


موسس و مدیر موسسه حقوقی عدالت سلین آقای اسماعیل سلیمانی می باشد، ایشان وکیل فعال پایه یک دادگستری ، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و ملکی با بیش از ده سال سابقه فعالیت تخصصی وکالت در تهران و حومه را دارد، در ادامه با بخشی از مهمترین پرونده های ایشان که به شرح ذیل می باشد آشنا می شویم:

– وکیل پرونده قتل بنیتا در تهران
– وکیل پرونده قتل باغ فیض تهران
– وکیل پرونده مالی سکه ثامن
– وکیل پرونده های مالی بانک توسعه
 و بسیاری پرونده های مهم و محرمانه که با درصد موفقیت چشم گیری همراه بوده اند .

منشور اخلاقی مـوسـسـه حـقـوقـی عـدالت سـلـیـن


مؤسسه حقوقی عدالت سلین با علم به اینکه دادخواهی و احقاق حق و دفاع از حقوق اشخاص به عنوان حق قانونی هر انسان وظیفه وکیل است، تشکیل شده است و در صدد است تا با تلاش وکلای پایبند به اصول اخلاق حرفه ای و به کارگیری تخصص خود که حاصل از تلاش دانش آموختگان در حوزه‌های مختلف حقوقی است، تمامی توانمندی خود برای دفاع از حقوق اشخاص بکار می‌گیرد.

چرا موسسه حقوقی عدالت ســـلـین انتخابی مناسب برای شماست ؟​دلسوزی و احساس مسئولیت یک وکیل برای انجام و پیشبرد سریع امور موکل خود، بررسی دقیق پرونده برای اطلاع از جوانب و جزئیات کامل پرونده حقوقی، تخصص بالای وکیل پایه یک دادگستری و تجربه وکیل در میزان پرونده های موفق او، صداقت در امر وکالت، اطلاع رسانی دقیق به موکلین در مدت زمان انجام پرونده، وکیل خوب با روابط عمومی بالا، سرعت بالا در بررسی پرونده، بروز بودن وکیل در تبصره‌ها و در نهایت دفاع شایسته و در خور از موکل از برخی ویژگی‌های این موسسه می‌باشد که توانسته آن را در زمره بهترین موسسه‌های حقوقی قرار دهد.

دلسوز

مسئولیت پذیر

متخصص

روابط عمومی بالا

با تجربه

تجـربـه در زمــینه هـای گـونـاگـون​


مؤسسه حقوقی عدالت سلین در بخش‌های حقوق تجارت بین الملل و حقوق و دعاوی داخلی به ارائه خدمات مشاوره حقوقی و وکالت به اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از داخلی و خارجی پرداخته و دارای وکیل ملکی و امور ثبتی، وکیل جزائی و کیفری، وکیل دعاوی اداری، وکیل شرکت‌ها، وکیل مالیاتی و وکیل خانواده و امور حسبی، وکیل تنظیم و بررسی تخصصی قراردادها، مطالبات و چک و سایر اوراق بهادار نیز می‌باشد که به مراجعین بهترین مشاوره توسط وکلای پایه یک داده می‌شود.

قبل از هر گونه اقدام با ما مشورت کنید !

جهت تنظـیم وقـت مـلاقات و یـا مـشــاوره بـا کــارشناسـان مـا در تـماس بـاشید

خــدمـــات مـا


خدمات موسسه حقوقی عدالت سـلـین

لازم به ذکر است که تمامی اطلاعات موکل به طور کاملاً محرمانه فقط در اختیار موسسه و وکیل قرار می‌گیرد. بنابراین موکل می‌تواند تمامی اسرار مربوط به  پرونده‌های خود را با آرامش خاطر به این موسسه حقوقی بسپارد و از خدمات گسترده ما استفاده کند. علاوه بر آن تمامی جزئیات پرونده‌ و تک تک اقدامات وکلاء پیش از اقدام و پس از انجام کار به موکل اطلاع داده می‌شوند. آگاهی موکل از چگونگی روند پرونده برای موسسه بسیار اهمیت دارد و اولین نکته اساسی در تمامی کارها ایجاد حس رضایت برای موکلین است. همچنین در این مؤسسه کلیه خدمات مالی و مالیاتی و مشاوره های مربوطه توسط کارشناسان مجرب صورت می پذیرد.

تـیــم مـــا


وکلای موسسه حقوقی عدالت سلین

اسماعیل سلیمانی

وکیل پایه یک دادگستری

مدیر موسسه حقوقی عدالت سلین
کارشناسی ارشد حقوق خصوصی (ملکی و قراردادها)

عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز

احمد صادقی

وکیل پایه یک دادگستری

کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز

مازیار ابوالحسن بیگی

وکیل پایه یک دادگستری

کارشناس حقوق و قراردادها

عضو رسمی کانون وکلای دادگستری

حسین کاظمی

وکیل پایه یک دادگستری

وکیل دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه

شهرام شمشیری شورباخورلو

مشاور مالی و مالیاتی

دکترای حرفه ای مدیریت اجرائی گرایش کسب و کار

عضو انجمن حسابداران خبره ایران

عضو جامعه مدیران مالی حرفه ای ایران

امتیازدهی به مطالب
× مشاوره با اسماعیل سلیمانی